Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

5 DIY triků, jak zažít skvělou zimu

Zima přichází – už můžete cítit její ostrý chlad, dny se začínají zkracovat. Abyste ji zvládli bez upadnutí do zimního spánku, máme pro vás pět jednoduchých DIY tipů, jak strávit úžasné zimní období.
 
V zimě je nevyhnutelné chránit své tělo proti změnám teplot – a stejně tak podstatně i dbát na hydrataci. Tak proč nezačít s receptem na bylinkový čaj s lístky heřmánku? Tajemství: Lístky nechte luhovat 10 minut a na ochucení přidejte čajovou lžičku medu.
 
Chladné měsíce představují vhodný čas na doplnění vitamínů, ovoce a zeleniny. Každé ráno vypijte sklenici nápoje z kiwi. Příprava je jednoduchá: Rozmixujte 5 očištěných kiwi se šťávou z poloviny citrónu, půl litru minerální vody a trošku cukru. Tento nápoj je velmi chutný a obsahuje množství vitamínů.

 

Důležitost zeleniny poznali už i naše babičky. Hoďte na pánev menší dýni se lžičkou olivového oleje, přidejte malou cuketu, dvě mrkve a česnek. Všechno to zalijte vodou a nechte 20 minut vařit, občas zamíchejte. Takto si dopřejete lahodný zeleninový pokrm.
 
Vyživit potřebuje i vaše pleť. Nejdřív ji ale odličte. Do malého hrnku mléka přidejte špetku soli a dvě polévkové lžíce organické limetky. Tímto domácím tonikem si potřete tváří pomocí vatového tamponu. Nebudete věřit, jak účinný může být tento malý trik.
 
Nakonec si na pleť naneste doma vyrobený krém. Skvělý gelový přípravek si můžete vytvořit smícháním trochy aloe vera s několika kapkami arganového oleje.
 
Zima přichází – a vy jste na ni dokonale připraveni!
 

#DIY

#tělo

#zdraví

#duše

#detox

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN