Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Anna, 29 let, psycholožka

* Otázka 1: Kdybyste byla vůní…Kdyby byla vůni, byla bych nádechem čerstvě posekané trávy, která mi připomíná atmosféru letních dnů mého dětství.
 
* Otázka 2: Kdybyste byla jednou z ingrediencí…Kdybych byla ingrediencí, byla bych kakao, které je známé svým návratem k Matce přírodě a stejně tak schopností nasytit nás ostatní. Dala bych se využít v obou směrech, slaných i sladkých dezertech.
 
* Otázka 3: Kdybyste byla rostlinou…Jako rostlina bych byla popínavým břečťanem, který miluje svobodu. Šla bych tak daleko, jako moje dlouhé, listnaté větvě.
 
* Otázka 4: Kdybyste byli zvukem….Kdybych byla zvukem, byla bych zpěvem ptáků brzo ráno, tou sladkou melodií radosti
 
* Otázka 5: Kdybyste byli konkrétním místem…Kdybych byla konkrétním místem, byla bych měkkým obláčkem, který pomalu plave, poháněný vánkem a objevuje svět.
 
* Otázka 6: Kdybyste byla vzpomínkou…Kdybych byla vzpomínkou, byla bych mou svatební cestou na jednom z ostrovů Středozemního moře zalitým sluncem, na místě mezi mořem a horami, pod úžasně modrou oblohou, která se zdá, že obklopuje jen nás dva.
 
* Otázka 7: Kdybyste byla snem…Kdybych byla snem, byla bych bratrstvem – bratrstvem v rodině, mezi přáteli, sousedy či bratrstvem v rámci celého světa. Díky mně by byl svět laskavý a dobrotivý a žádné války by už neexistovaly.
 
* Otázka 8: Kdybyste byli novoročním předsevzetím…Kdybych byla novoročním předsevzetím, vždy bych si denně dopřála nějaký rituál pohody nebo týdenní péči tak, abych se vždy cítila krásněji a lépe na těle i na duši.
 

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN