Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Emily, 40 let, fyzioterapeutka

Moje životní změna – od práce marketingové manažerky v telekomunikacích k fyzioterapii

Co vás k ní nastartovalo?
Pomáhat druhým bylo pro mně vždy typické. Ráda poslouchám lidi a vedu je v jejich snažení překonávat překážky a dosáhnout nové věci. Pracovala jsem jako marketingová manažerka v telekomunikacích a před pěti lety jsem se zúčastnila konference o fyzioterapii, která se mi zdála natolik zajímavá, že jsem šla za přednášející a zeptala jsem se jí: „Jak jste se dostala tam, kde jste dnes?“ Ona mi podala vizitku, sešli jsme se znovu a ona mi dávala své rady a usměrňovala mě. Začala jsem trénovat, pracovala jsem po nocích i přes víkendy, šla jsem na několik stáží a v podstatě jsem svému novému záměru věnovala všechen volný čas (včetně dovolené!).

Co děláte v současnosti? V centru města jsem si otevřela svou malou fyzioterapeutickou ordinaci. Působí jednoduše, ale zároveň přívětivě, její zařizování jsem si užívala. Zdá se, že se líbí i mým pacientům… a já jsem šťastná, že jsem si našla práci, která mě skutečně naplňuje. Také se mi líbí být nadřízenou sama sobě a možnost budovat silné vztahy se svými pacienty. Jejich vítězství jsou současně i mými malými vítězstvími. Když se pacient po několika měsících terapie cítí lépe a přichází zpět aby mi poděkoval – je to ta nejkrásnější odměna!

Nějaká rada? Následujte své sny. Nikdy není pozdě, abyste si našli práci jako stvořenou pro vás. Samozřejmě musíte se svého snu pevně držet a vytrvat. Příprava může být zdlouhavá a častokrát i namáhavá, ale když se do toho vložíte celou svou myslí, neexistuje nic, co byste nedokázali. Práce, kterou milujete, vám změní život.

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN