Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Isabella, 26 let, vysokoškolská studentka

* Otázka 1: Kdybyste byla vůní…Kdybych byla vůní, byla bych vůní růže. Takovou zvláštní a sladkou, až se zdá, že vždy přináší jiné a nové potěšení.
 
* Otázka 2: Kdybyste byla jednou z ingrediencí…Kdybych byla ingrediencí, byla bych kořením s chutí, která by mohla být stejně pronikavá jako i diskrétní. Dodá energii všude tam, kde přistane.
 
* Otázka 3: Kdybyste byla rostlinou…Kdybych byla rostlinou, byla bych kaktusem obklopený svým pichlavým brněním. Není lehké poznat mě, ale při vší opatrnosti můžete odhalit mou skrytou krásu i všechny poklady, které uchovávám uvnitř.
 
* Otázka 4: Kdybyste byli zvukem….Kdybych byla zvukem, byla bych cinkáním křišťálů, čistým a jemným, až se zdá, že se nás dotkne přímo v srdci svou meditační silou.
 
* Otázka 5: Kdybyste byli konkrétním místem…Kdybych byla konkrétním místem, byla bych vrcholem Mount Everestu. Z nejvyššího bodu na světě bych uvažovala o životě a viděla všechny horizonty, které mi nabízí.
 
* Otázka 6: Kdybyste byla vzpomínkou…Kdybych byla vzpomínkou, byla bych vzpomínkou na mou babičku. Nechávala nás hrát si celý den, vyprávěla nám příběhy při ohni a pekla úžasné koláčky s ovocem ze zahrady. Toto je šťastná vzpomínka z mého dětství.
 
* Otázka 7: Kdybyste byla snem…Kdybych byla snem, byla bych ptákem, svobodným a šťastným. Celé dny bych zpívala a lítala ze stromu na strom v absolutní lhostejnosti.
 
* Otázka 8: Kdybyste byli novoročním předsevzetím…Kdybych byla novoročním předsevzetím, byla bych sportovním autem. Ačkoli je rychlé, představuje tajemství života v rovnováze, radost a pohodu v samotném zdroji.

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN