Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Lily, 25 let, studentka zdravotní školy

* Otázka 1: Kdybyste byla vůní…Kdyby byla vůni, byla bych vůni svého medvídka z dětství. Voněl sladce a já jsem milovala usínat s nosem zabořeným do jeho měkoučkého, voňavého kru.
 
* Otázka 2: Kdybyste byla jednou z ingrediencí…Kdybych byla ingrediencí, byla bych pomerančem, skvělým zdrojem vitamínů s lahodně sladkou chutí. Byla bych také perfektním doplňkem slaných jídel s dodáním jemného nádechu, který změní všechno.
 
* Otázka 3: Kdybyste byla rostlinou…Kdybych byla rostlinou, byla bych fíkusem. Svými bohatými listy bych zkrášlovala interiér domu a čistila jeho ovzduší.
 
* Otázka 4: Kdybyste byli zvukem….Kdybych byla zvukem, byla bych vlnami narážejícími o pobřeží. Mocnými a nádhernými zároveň, s uklidňující silou, která má schopnost udělat člověka šťastným.
 
* Otázka 5: Kdybyste byli konkrétním místem…Kdybych byla konkrétním místem, byla bych vzdálenou zemí, ve které zvířata žijí volně v zachované přírodě a s jasnou oblohou bez znečistění.
 
* Otázka 6: Kdybyste byla vzpomínkou…Kdybych byla vzpomínkou, byla bych mou milovanou dovolenou. Chodili jsme na dlouhé procházky po lese, chráněni před horkem ve stínu stromů a jen ptáci mohli překonat to ticho.
 
* Otázka 7: Kdybyste byla snem…Kdybych byla snem, byla bych navždy mladá, zdravá, vitální, ve věku 20 let, svobodná se vším, co život přináší.
 
* Otázka 8: Kdybyste byli novoročním předsevzetím…Kdybych byla novoročním předsevzetím, zrušila bych všechny novoroční předsevzetí. Nahradila bych je okamžitými skutky. Lépe než říkat, že tento rok něco udělám, bych se hned chopila činu.
 

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN