Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Marie, 31 let, manažerka sociálních médií

* Otázka 1: Kdybyste byla vůní…Kdyby byla vůni, byla bych vůně mé mámy – levandule. Zvykla jsem si cítit ji každý večer, když mě ukládala do postele. Její pokožka je tak hebká a stejně sladce voněla.
 
* Otázka 2: Kdybyste byla jednou z ingrediencí…Kdybych byla ingrediencí, byla bych bazalkou, protože zbožňuji její chuť, také čerstvou nebo ve vařených jídlech. Dokáže vdechnout život do každého jídla, kterého se dotkne.
 
* Otázka 3: Kdybyste byla rostlinou…Kdybych byla rostlinou, byla bych narcisem spolu s jeho nádherným žlutým odstínem. Přicházela bych vždy každé jaro a rozjasňovala zahrady svých sousedů.
 
* Otázka 4: Kdybyste byli zvukem….
Kdybych byla zvukem, byla bych tónem kontrabasu, jemným a hřejivým, prvním, který slyším na začátku sólového koncertu, tím, který nás zavede do procítěného a nádherného světa.
 
* Otázka 5: Kdybyste byli konkrétním místem…Kdybych byla místem, byla bych mým domovem v období dětství, kde existovaly jen hry, smích, láska a důvěra. Takové místo už neexistuje, ale v mém srdci zůstane navždy.
 
* Otázka 6: Kdybyste byla vzpomínkou…Kdybych byla vzpomínkou, byla bych Štědrým dnem, kde jsem skoro viděla Santu Clause. Byl v obývacím pokoji a dával dárky pod stromeček. Slyšela jsem ho za dveřmi. Mí rodiče mě povzbuzovali, abych se na něho šla podívat, ale já jsem se bála. V každém případě, ten večer byl pro mě důkazem, že skutečně existuje!
 
* Otázka 7: Kdybyste byla snem…Kdybych byla snem, byla bych jednou z těch úžasných scén, ve kterých se smějete a zpíváte současně. Po takových snech se dokonce už vzbudíte šťastní.
 
* Otázka 8: Kdybyste byli novoročním předsevzetím…Kdybych byla novoročním předsevzetím, vždy bych si vybrala možnost víc se potkávat s lidmi, které mám ráda – mou rodinou a přáteli.
 

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN