Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Můj meditační domov: můj domov, moje svatyně

Vzpomínáte si na to, když vám máma přikázala, abyste si uklidili pokoji? Ta moje mi vždy říkala, že stav pokoje odráží mou mysl.
 
O pár let později jsem si uvědomila, že měla pravdu – a že v tom bylo i něco víc. Protože umění uspořádání a výzdoby vašeho domu není jen pro časopisy. Může být také klíčem k vaší pohodě! Je čas osvojit si známé přísloví: čistá mysl v čistém domě.
 
Existuje mnoho dobrých rad jako toho dosáhnout, na základě mnoha let vědomostí a zkušeností, počínaje jarním úklidem. Všechno vyperte a vyhoďte nepotřebné věci.
 
Dále se přesuneme k jednoduchým, ale přitom velmi účinným úlohám, jako je přemísťování nábytku. Už stará známá pravidla ukázala, že způsob, jakým umístíte postel v pokoji, má přímý vliv na kvalitu vašeho spánku.
 
Abyste skutečně dosáhli relaxační atmosféry domova, obklopte se jemnými a uklidňujícími barvami a materiály. Tlumená světla a svíčky jsou na to jako stvořené – a následně je to už pouze záležitost několika dekorativních předmětů, jako jsou například pohodlné polštáře.
 
Zharmonizujte energii ve vašem domě a najděte rovnováhu v tom, co se vám opravdu hodí. V rámci několika dní tyto drobné změny přinesou čistotu do vašeho domu, který promění na vaši svatyni: první krok zařazení meditace do svého života.

#meditace

#detox

#mysl

#tělo

#pohoda

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN