Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Terapie objetím: dotyk lásky

Zkuste o tom uvažovat. Všichni dobře známe terapii objetím – nacházet se v náručí někoho blízkého, objímat svého plyšáka, přitulit se ke své polovičce, obejmout se s přáteli… Je to něco, co děláme přirozeně, něco, co potřebujeme. A je to jeden z nejlepších důvodů, jak najít útěchu, zvládnout těžké časy nebo objevit nový impuls.
 
Účinky terapie dotykem není potřeba speciálně dokazovat. Pomyslete na ten skvělý pocit pohody po masáži! Tulení zvyšuje blízkost, prokazuje náklonnost a zvyšuje pocit štěstí, při kterém se uvolňuje hormon redukující stres a úzkost.
 
Amma zná sílu terapie objetím. Je Indka a její jméno v hindštině znamená „matka“. Celá léta cestovala po světě, poskytovala své objetí tisíce lidem, kterým dodávala příjemný pocit a soucítila s nimi v rámci svého „náboženství lásky“.
 
Potkali jste i vy někoho, kdo nabízí na ulici „objetí zadarmo?“ Každý z nás může věnovat alespoň trochu pozornosti a laskavosti někomu jinému. Protože objetí může být příjemné v kterékoli části dne.
 
Jsme ale na to připraveni?  Každý potřebuje komfort, náklonnost nebo fyzický kontakt, kdy pozitivní energie proudí naším tělem i duší s okamžitým a dlouhotrvajícím pocitem spokojenosti. A v případě, že se na blízku nenachází někdo, kdo by vás mohl obejmout, existuje dokonce služba terapie objetím, kde vám velké objetí poskytne profesionál.
 
Tak otevřete náruč a přijměte tuto terapii za svou tak jako žádnou jinou!

#terapie

#láska

#pohoda

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN