Search

Náš Magazín

NÁŠ PŘÍBĚH

Victoria, 39 let, tisková mluvčí

* Otázka 1: Kdybyste byla vůní…Byla bych vůní kytice nasbírané během procházky v přírodě. Směsí květinových i dalších jemných vůní… Cokoli hledáte, můžete najít v přírodě.
 
* Otázka 2: Kdybyste byla jednou z ingrediencí…Byla bych koriandrem, který přichází jako záchrana, aby vám ochutil jídlo. Je nejen potěšením pro vaše chuťové pohárky – je zároveň zdravý. Chutný, pročisťující a detoxikační. Nikdy ho nemám dost.
 
* Otázka 3: Kdybyste byla rostlinou…Byla bych asi lničkou. Je to taková skromná a nenáročná rostlinka, dlouho mylně považována za plevel, avšak oplývající skrytou sílou. Je skvělá pro vaši pleť i vlasy a hádejte na co ještě? Dá se využít na výrobu biopaliva.
 
* Otázka: Kdybyste byla surovinou…Byla bych dřevem. Nádherným, užitečným, uklidňujícím a chránícím, neošetřeným nebo nalakovaným, venku nebo v interiéru… Dřevem nemůžete nic pokazit.
 
* Otázka: Kdybyste byla ovocem…Byla bych třešní. Je taková sladká a plná vitamínů – vždy potěší. Taky jste v dětství jako holka nosila náušnice z páru třešní? Takže technicky by se daly pokládat i za šperk, že?
 
* Otázka 4: Kdybyste byli zvukem….Byla bych vánkem v korunách stromů, který jemně prochází mezi listy v neustálém spojení s matkou přírodou.
 
* Otázka 5: Kdybyste byli konkrétním místem…Byla bych asi měsícem. Mířila bych stejně vysoko!
 
* Otázka 6: Kdybyste byla vzpomínkou…Byla bych zahradou mé prababičky, plné ovoce a zeleniny a vysokou lípou, která byla dlouhý čas mým důvěrníkem. Byla to úžasná zahrada na hru na schovávanou za velkou dýní. No co, byla jsem dítě, myslela jsem si, že mě nikdo neuvidí…
 
* Otázka 7: Kdybyste byla snem…Byla bych jednoznačně mírem. Mírem všude a pro všechny.
 
* Otázka 8: Kdybyste byli novoročním předsevzetím…Měla bych permanentku na bazén. Dvakrát týdně bych chodila rozběhnout a zpomalit svou srdeční frekvenci. „V zdravém těle, zdravý duch“, že?

Co je nové

NÁŠ MAGAZÍN