Search
Botanicals Fresh Care představuje ateliér, který se věnuje tvorbě prémiové vlasové péče s obsahem rostlinných ingrediencí.
 
#objevtesvouprirozenost

 

 


 

Naše Závazky

Botanicals Fresh care je prémiová značka vlasové péče s obsahem rostlinných aktivních látek, iniciovaná na základě nové spolupráce hospodářů, botaniků, dodavatelů, chemiků i technických pracovníků. My všichni se zavazujeme nabízet autentický zkrášlující zážitek vytvářením vysoce účinných receptur s jedinečnými smyslovými texturami, vůněmi, bez obsahu silikonů, parabenů a barviv.

Od A do Z

Náš příběh

Seznamte se s našimi tvůrci

jejich příběhy

Questions & Answers

 • Jakým způsobem pro vás vybíráme rostlinné složky?
  Ve spolupráci s našimi partnery definujeme při výběru rostlinných látek hlavní kritéria: složení a stupeň čistoty, ohleduplný proces extrakce, sledovatelnost a jiné prvky jako je biologická odbouratelnost nebo udržitelnost při určitých typech rostlin.
  V L´Oréalu používáme speciální kritérium s názvem Index přirozenosti znázorňující rovnováhu mezi původním stavem a stupněm přeměny během procesu extrakce, přičemž nejvyšší hodnota znamená nejpřirozenější stupeň. Vlastnosti našich ingrediencí představují dokonale vyvážený poměr skvělé účinnosti a přírodního původu.
 • Které aktivní látky jsou součástí produktových řad značky Botanicals Fresh Care a proč?
  Vybrali jsme 4 vysoce přirozené rostlinné složky, které mají specifické vlastnosti:
  Esenciální olej z pelargonie má účinek podporující zářivost,
  Olej ze světlice barvířské, bohatý na lipidy, dodává vlasovému vláknu tukové látky a má vyživující vlastnosti,
  Olej ze semínek koriandru má posilňující vlastnosti,
  Olej z levandule má uklidňující účinky.
 • Jak si pro sebe vyberu vhodné produkty Botanicals Fresh Care?
  Produktová řada GERANIUM Radiance Remedy odhaluje a zintenzivňuje lesk vlasů. Hvězdný produkt: bezoplachový sprej pro okamžitý lesk, perfektní pro mdlé nebo barvené vlasy..
  Produktová řada CORIANDER Strength Cure revitalizuje a posilňuje vlasy od kořínků po konečky. Hvězdný produkt: elixír síly, posilňující bezoplachová kúra, která chrání oslabené vlasy před lámáním.
  Produktová řada SAFFLOWER Rich Infusion hloubkově vyživuje suché vlasy a obnovuje hebkost. Hvězdný produkt: zjemňující krém, který intenzivně ošetřuje i ty nejsušší vlasy bez zatížení.
  Produktová řada LAVENDER uvolňuje a uspokojuje citlivou pokožku hlavy. Hvězdný produkt: předšampónová péče připraví vlasy a pokožku na dokonalé očištění.
 • Botanicals Fresh Care & L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care je nová značka společnosti L´Oréal Paris, která těží z několikaletého vlasového výzkumu, od poznání potřeb vlasů až po ty nejlepší technologie na jejich zkrášlení. Na základě vysokých standardů při výběru kvalitních složek a přísného procesu hodnocení v rámci bezpečnosti a účinnosti, poskytuje naše společnost příležitost na inovativní spolupráci s těmi nejlepšími partnery. Být součástí L´Oréal Paris znamená také širokou dostupnost našich produktů po celém světě.
Více

Sledujte nás

@Botanicals_freshcare

Sledujte na Instagramu