Search

Koriandr

Koriandr je jednou z nejúčinnějších rostlinných složek na světě. Je 100% biologicky odbouratelná, obnovitelná a bohatá na Omega 6. Její revitalizační síla se již po staletí využívá v tradičních rostlinných směsích.
Vzácné výtažky z koriandru jsme vložili do lehoučkých textur, které posilují křehké vlasy.
Dodejte svým vlasům sílu s každým použitím a probuďte své smysly díky sytým aromatickým tónům.

I oslabené vlasy mohou zdokonalit své přirozené já.
 

SEMÍNKA

KORIANDRU

Vitaminy, minerály, znásobená síla… Toto všechno obsahuje koriandr. Znovu poodhalte starobylé účinky koriandrového oleje a vyzkoušejte jeho jedinečný vliv na vaše vlasy.


Koriandr, vypěstovaný u vybraných pěstitelů, nám poskytuje semena, ze kterých se přímo získává koriandrový olej. Je 100 % biologicky odbouratelný a obnovitelný a zároveň výjimečně bohatý na vyživující tukové složky (Omega 6).


Naše studie prokázaly, že koriandrový olej v bezoplachových produktech zlepší povrchovou kvalitu a sílu vašich citlivých vlasů.

Něco z historie

Věděli jste, že oblíbenost koriandru se datuje až do období 5 000 let př. n. l.? Stopy rostliny byly naleznuty v hrobech egyptských faraonů a taky v Izraeli.


Starověcí Římani využívali i osvěžující vůni semen a řecký „praotec medicíny“, Hippocrates, taktéž vyzdvihoval jeho mnohé zdravotní výhody

Přicházejí semínka

Koriandr známe jako jednoletou rostlinu s tenkými stonky, tmavozelenými listy a bílými květy. A v jeho vypuklých hnědých semínkách naši botanici našli ukryté jeho tajemství: dutinu naplněnou esenciálními oleji. Rozdrťte koriandrové semínka a ony se vám odhalí ve své teplé, oranžové, oříškovo-kořeněné podobě s nezaměnitelně přitažlivou vůní.

Věříme v semínka koriandru

Nevěděli bychom to vyjádřit lépe. Díky vysokému obsahu chlorofylu je koriandr jednou z nejsilnějších ingrediencí s efektními detoxikačními vlastnostmi, schopností filtrovat toxiny a pomáhat našemu tělu zbavovat se nahromaděných buněk. Prospívá i vašim vlasům, a působí také jako uklidňující bylinka, pomáhá redukovat úzkost, stres a zlepšit kvalitu spánku.


Okořeňte své vlasy!

Produkty řady Strength Cure

KORIANDR
POSILŇUJÍCÍ ŠAMPON

KORIANDR
KONDIcIONéR

KORIANDR
elixír síly

KORIANDR
maska na vlasy