Search

LEVANDULE

Levandule je jednou z nejaromatičtějších rostlin na světě. Snadno rozpoznatelná díky své jemné, fialové barvě a nezaměnitelnou vůní lemuje pole v oblasti Středomoří po staletí.
Už ve starověkém Římě se vědelo o blahodárných účinkách jejího oleje.
Díky našim farmářům v Provence z ní vyrábíme olej nejvyšší kvality způsobami šetrnými k životnímu prostředí. Dodejte své pokožce hlavy a jemným vlasům relaxaci a uvolnění.

I citlivá pokožka může zdokonalit své přirozené já.
Levandule

KVĚTY

LEVANDULE

Olej z levandule se často používá v aromaterapii, pomáhá stimulovat čichové receptory, uvolňovat stres a zmírňovat úzkost. Už starověké krásky používali tento olej na zlepšení zdraví pokožky, aby byla krásná a zářivá.

Produkty Botanicals Lavender obsahují kromě organického esenciálního oleje z levandule také jedinečnou kombinaci sojového a kokosového oleje v promašťujícím a krémovém složení pro zklidnění citlivé pokožky hlavy a hydrataci konečků vlasů.
Levandule
Levandule

Přicházejí květy

Květy levandule nabízí mnoho způsobů k užití. Vylisováním jejích květů jde získat aromatický olej, který uvolňuje a uklidňuje tělo i mysl.


Naši farmáři na slunných stráních ve Francii se snaží podpořit ideální podmínky levandule, aby její květy dělaly radost vám a vaším blízkým. Náš tip: zkuste si jí jen tak provonět.
Levandule

Něco z historie

Léčivé a relaxační účinky levandule využívají lidé již od pradávna. Její název se odvozuje od latinského "lavare", což v překladu znamená "mýt se". Právě starověcí Římané si přidávali levanduli do koupele pro její znamenitou vůni. Peršané ji zase využívali na dezinfekci.
 

Z levandule se stal každodenní společník díky jejímu rozmanitému využití a vlastnostem. Náš produkt je přírodní, obnovitelný a hlavně bio.
Levandule

Věříme v květy levandule

Ruční sběr a lisování květů levandule zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů Botanicals Fresh Care Lavender. Její esenciální olej, získávaný lisováním působí analgeticky, antibakteriálně a ulevuje při bolesti hlavy. Inhalování levandulové silice pomáhá při dýchacích potížích a její sirup snižuje krevní tlak. Levandulový olej navíc pomáhá při kožních onemocněních, proti nimž pro vás máme náš produkt Botanicals Lavender.

 

Dejte levanduli šanci, neprohloupíte!

Produkty řady Lavender

Levandule

LEVANDULE
ŠAMPON

Levandule

LEVANDULE
KONDICIONÉR

Levandule

LEVANDULE
PŘEDŠAMPONOVÁ PÉČE