Search

NAŠE

ZÁVAZKY

Objevte naši recepturu

CHARTA RECEPTUR

Botanicals Fresh care je prémiová značka vlasové péče s obsahem rostlinných aktivních látek, iniciovaná na základě nové spolupráce hospodářů, botaniků, dodavatelů, chemiků i technických pracovníků. My všichni se zavazujeme nabízet autentický zkrášlující zážitek vytvářením vysoce účinných receptur s jedinečnými smyslovými texturami, vůněmi, bez obsahu silikonů, parabenů a barviv.

ZAVAZUJEME SE K VYSOKÉ KVALITĚ SUROVIN

V Botanicals Fresh Care uzavíráme partnerství s dodavateli splňujícími přísná specifická kritéria, včetně detailní dokumentace souborů (data v souvislosti s regulací, sledovatelností a analytické údaje…) pro zabezpečení vyšší transparentnosti a ekologicky zodpovědné angažovanosti. Tato nová partnerství otvírají nové cesty k prvotřídní kvalitě a vysoké účinnosti ve prospěch všech.
 
Pečlivě vybíráme každou z našich rostlin, nejen pro její benefity, ale i pro vysoce kvalitní profil a ohleduplný způsob extrakce. Je zřejmé, že jsou přírodního původu a z obnovitelných zdrojů. Volíme multi-sourcing, kdy máme možnost pracovat s různými dodavateli, a využívat tak jejich různorodost, abychom mohli zaručit vysokou kvalitu surovin.

VYTVÁŘÍME AUTENTICKÉ ZKRÁŠLUJÍCÍ RECEPTURY BEZ SILIKONŮ, PARABENŮ A BARVIV

Laboratoře L´Oréal Paris poprvé v rámci vlasové péče odstranily silikony, parabeny a barviva, přičemž vypracovali jedinečný rostlinný komplex v rámci všech produktových řad, dokonce i ve speciálních péčích. Směs sóji a kokosového oleje, poskytnutím jedinečných smyslových vlastností, přináší vlasům exkluzivní autentický dotyk, který je také vyživující a hebký, jako by byl součástí jejich přirozené povahy.

Stejně tak i barviva by nemohly být součástí našich receptur, protože jednoduše nejsou podstatné pro dosáhnutí příjemného zážitku.

PEČLIVĚ VYTVÁŘÍME JEDINEČNÉ ZÁŽITKY

Vzhledem k tomu, že nám velmi záleží na spojení inspirace z přírody a vysoké účinnosti, všechnu naši vášeň a odbornost vkládáme do přípravy vysoce smyslných receptur. Protože nechceme vytvořit jen produkt, ale jedinečný a autentický zážitek, který můžete cítit, ovonět, vidět a dotknout se ho.


S našimi parfuméry jsme zpracovali aromatické přísady, doposud relativně nové v rámci vlasové péče L´Oréal Paris. Naše aromatické vůně nesplynou jen s vašimi smysly, ale obklopí všechny vaše smysly čistým pocitem pohody. Z umývání vlasů nedělají jen akt hygieny, ale skutečný moment rozmazlování sama sebe.


VYTVÁŘÍME EKOLOGIKY ŠETRNÉ BALENÍ

Jako milovníci životního prostředí jsme objevili 100% recyklovaný PET materiál v rámci obalů našich šamponů a speciálních péči, který je možné znovu recyklovat a zabránit tak plýtvání. Vždy budeme hledat ten nejlepší způsob zachování životního prostředí, tím nejvíce možným ekologickým způsobem.

Naše tmavě oranžové flakony jsou inspirovány starými láhvemi bylinkářů, jelikož tato barva je známa tím, že dokáže lépe uchovat a ochránit vzácné receptury před agresivními vnějšími vlivy

Seznamte se s našimi tvůrci

jejich příběhy